رضا بدیعی، فرمانده!خشونت موقوف زندانیان سیاسی را آزاد کن، درکلاب هاوس هماد،(۵ شهریور۱۴۰۱)

رضا بدیعی در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران) ۵ شهریور۱۴۰۱، اظهار داشت:، صحبت از دردها و مصیبتها و مشکلات هموطنان،دیگر صحبتی است ملال آور؛ بیاییم دیگر صحبت از دردها نکنیم و راه حل ها را بررسی کنیم.
این مبارز دموکراسی‌خواه در مورد این جمله:” فرمانده!خشونت موقوف زندانیان سیاسی را آزاد کن.”چنین افزود: ” این بحث، یک اعلام موضع یا بیانیه نیست، بلکه یک بحث راهبردی برای ماست. کسانی که دست به مقاومت می زنند با روشنگری درحقیقت قدم در راهی گذاشته اند که ناگزیر همه ی ملت ها برای رسیدن به آزادی و استقلال طی کرده اند .”
این آزادی خواه دیر پای بیان کرد:”گرچه گذار به دموکراسی محتوم است. اما هر ملتی اگر به دست خود نظام کشورش را تعیین نکند، سرنوشتی جز سرنوشت کنونی مردمان ایران را نخواهد داشت.”
برنامه‌های کلاب‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.
برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

2 × 3 =