روژهه لات، مروری بر اخبار هفته ی گذشته در کردستان،کلاب هاوس هماد،(۵ شهریور۱۴۰۱)

روژهه لات در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران) در۵ شهریور۱۴۰۱، اخبار زندانیان سیاسی منطقه ی کردستان را چنین بیان نمود:”حکم زندانی سیاسی ،حسین الوند کوهی، اهل مهاباد ،در روز ۳۰ مرداد، از ده سال و یک روز به هفت سال و یک روز کاهش یافت. شرایط بد جسمی دو زندان سیاسی اهل مریوان به اسم سالار و ابراهیم صدیق همدانی در زندان سلماس و مریوان. بلاتکلیفی امید شاه محمدی،هیواقریشی،پرویزاحسنی و کاوه محمد زاده عضو انجمن صنفی معلمان سنندج و دیواندره بعد از هفتاد روز دستگیری. بازداشت دو برادر ، اهل پیرانشهر با نام کریم و اسماعیل ابوبکری در روز چهارشنبه دوم شهریور توسط نیروهای امنیتی”
همچنین این دلاور بانوی کرد از زخمی شدن سه کولبر بر اثر شلیک نظامیان حکومتی در روزهای یکم و چهارم شهریور خبر داد.
برنامه‌های کلاب‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.
برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

ده − چهار =