بهمن بامداد،اتحاد دموکراسی خواهان، زندانیان سیاسی،کلاب هاوس هماد (۵ شهریور۱۴۰۱)

بهمن بامداد در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران) در۵ شهریور۱۴۰۱، در مورد اتحاد دموکراسی خواهان اظهار داشت:” برای برون رفت از این بن بست ما به همگرایی ، نیاز داریم. تمام نیروهایی که به دموکراسی باور دارند؛ باید هرچه بیشتر به هم نزدیک شوند.”

این کنشگر دموکراسی خواه در مورد آزادی زندانیان سیاسی گفت:” زندانی های سیاسی بدون هیچ تردیدی الیت ما هستند، این ها هستند که همیشه در صف مقدم بوده اند و آزادیشان طلیعه تغییرات است. ما آزادی زندانیان سیاسی را از ساختار مستبد درخواست نمیکنیم بلکه این هدف ماست و باید به عنوان اولین گام روی آن متمرکز شویم. تمام ساختار های مستبد وقتی زندانیان سیاسی را آزاد میکنند که به اشکال مختلف مجبور شده باشند و این کار را هرگز آزادانه انجام نداده اند .”

برنامه‌های کلاب‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

دو − 1 =