بهمن بامداد، استبداد حکومتی، مبارزه زنان،کلاب هاوس هماد (۵ شهریور۱۴۰۱)

بهمن بامداد در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران) در۵ شهریور۱۴۰۱، در مورد ساختار حکومتی اظهار داشت:”. مشکل اصلی ما ساختار استبداد حاکم است. این سیستم حکومتی مستبد آنچنان تمام مسائل را در جهت منفی به اوج خود رسانده که در مقام مقایسه با دیگر سیستم ها ، همه رو سفید میشوند؛ و سیستم پادشاهی سابق نیز از این قاعده مستثنی نیست.”

این کنشگر آزادی خواه در ادامه بیان داشت:”جامعه ی ما در حال حاضر در برهه ای دیگر از زمان قرار گرفته است.زنان ما در مرحله ی نوینی از مبارزه برای احقاق حقوقشان قرار گرفته اند، مردان جامعه نیز به این نتیجه رسیده اند که مسئله ی حقوق زنان فقط مسئله ی زنان نیست، بلکه مسئله ی مردان نیز هست.”

برنامه‌های کلاب‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

دوازده − 2 =