سینا بسطامی، مروری بر مسایل خارج از ایران درهفته ی گذشته،کلاب هاوس هماد،(۲۹ مرداد۱۴۰۱)

سینا بسطامی،استاد دانشگاه در رشته ی انسان شناسی در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران) در ۲۹ مرداد۱۴۰۱، در ارتباط با مسایل خارج از ایران اظهار داشت: “متاسفانه در افغانستان فاجعه انسانی در حال وقوع است، و دنیای جهانی نشان می دهد که حاضر است مردم افغانستان را بر سر اختلافش با طالبان ، قربانی کند. چند روز پیش دوباره در غزه درگیری ایجاد شد و متاسفانه چهل نفر کشته شدند.”

وی افزود:”سفر رییس جمهور ترکیه به عنوان عضو ناتو ، به اوکراین و در عین حال چراغ سبز نشان دادن به روسیه برای استفاده از دریای سیاه، ناتو را در موقعیت ناپسندی قرار داده. قضیه ی اوکراین و روسیه بسیار پیچیده است و تمام دنیا را به خود مشغول داشته است. و این روزها امریکا به عنوان یک کشور دموکرات در درون خود یک چالش بزرگ را تجربه می کند.”

برنامه‌های کلاب‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

دو × پنج =