رضا بدیعی، درباره گذار به دموکراسی، چالش ها، فروپاشی محتوم استبداد حاکم، راهکارها درکلاب هاوس هماد (۲۲مرداد۱۴۰۱)

رضا بدیعی در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران) در ۲۲مرداد ۱۴۰۱، درباره گذار به دموکراسی، چالش ها، فروپاشی محتوم استبداد حاکم، راهکارها اظهار داشت:” فروپاشی،رونداجتناب ناپذیر استبداد است و آینده ی ایران با فروپاشی این حاکمیت رقم خواهد خورد. قبل از فروپاشی باید به  وفاق ملی برسیم ، همان چیزی که در سال ۵۷ فرصت این را پیدا نکردیم و به همین دلیل استبداد، استمرار پیدا کرد .”

این مبارز دموکراسی خواه بیان کرد:” فروپاشی محتوم است؛ در تاریخ ما همیشه قبل از اینکه فرو پاشی صورت بگیرد، زیر پر و بالش را گرفته اند. دموکراسی توسط مبارزه به دست می آید همانگونه که هیچ جایی از دنیا استقرار دموکراسی بدون مبارزه صورت نگرفته است..”

برنامه‌های کلاب‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

4 × 4 =