رضا بدیعی، درباره گذار به دموکراسی، چالش ها، فروپاشی محتوم استبداد حاکم، راهکارها درکلاب هاوس هماد (۲۲مرداد۱۴۰۱)

رضا بدیعی در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران) در ۲۲مرداد ۱۴۰۱، درباره گذار به دموکراسی، چالش ها، فروپاشی محتوم استبداد حاکم، راهکارها اظهار داشت:” وظیفه برکندن بساط استبداد و استقرار و نهادینه شدن دموکراسی وظیفه ی یک یک ایرانیان وطن دوست است. تردیدی نیست که روشن فکران ،مبارزین،کنش گران و وجدان های بیدار جامعه پیشگامان این مبارزه هستند..”

در ادامه بخشی از متن بیانیه ای که چندی پیش از طریق سامان هماد منتشر شده بود، توسط ایشان خوانده شد و اظهار نمود:”این بیانیه برای اولین بار به این شکل در پشتیبانی کامل از بیانیه ی ۱۴ انسان دردمند، که بخشی از آنها همچنان در زندان هستند، ، تنظیم و منتشر شده است. ما راهی نداریم جز اینکه با استفاده از خرد جمعی، بهینه ترین راهکارها را به کار ببندیم، وبا فشار به حکومت داخلی ، خواهان قطع خشونت علیه فعالین سیاسی و عقیدتی و تمامی پیشگامان جنبش های فراگیر ، باشیم. ”

این دادخواه و دموکراسی خواه بیان کرد:”ما باید به دولتهای خارجی فشار بیاوریم که بس کنید،این حاکمیت از جیب ما ملت به شما امتیاز می دهد برای آنکه در قدرت بماند.”

برنامه‌های کلاب‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

بیست + 4 =