رضا بدیعی، درباره گذار به دموکراسی، چالش ها، فروپاشی محتوم استبداد حاکم، راهکارها درکلاب هاوس هماد (۲۲مرداد۱۴۰۱)

رضا بدیعی در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران) در ۲۲مرداد ۱۴۰۱، درباره گذار به دموکراسی، چالش ها، فروپاشی محتوم استبداد حاکم، راهکارها اظهار داشت:” مشکل اصلی، استبداد است. هیچ گاه در ساختار قدرت کشور ما، استبداد از بین نرفته و همچنان ادامه پیدا کرده . ما مبارزین آزادی خواه به دنبال راهکارهای بهینه برای گذار از استبداد هستیم. ما با مردم عدالت جو، داد خواه، برابری خواه برون و درون کشور همراهی می کنیم، تا در این کشور دموکراسی و مردم سالاری را مستقر کنیم.”

این مبارز دموکراسی‌خواه چنین افزود: ” درد ما از استبداد است و درمان آن نهادینه شدن دموکراسی است، بدون دخالت نیروی خارجی؛ چرا که دخالت خارجی همیشه در جهت حفظ استبداد بوده است.”

برنامه‌های کلاب‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

چهارده − 1 =