میترا بابک، دموکراسی خواهان، چالش ها، استبداد طلبان، خشونت و مغالطات، کلاب هاوس هماد (۱۲ شهریور۱۴۰۱)

میترا بابک، در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران) در۱۲ شهریور۱۴۰۱، در در مورد دموکراسی خواهان و چالشی که در پیش دارند و استبداد طلبان خشونت و مغالطات اظهار داشت:” در مورد دیکتاتوری و استبداد یک مسئله ی مهم این است که ما هر کدام در درون خودمان مستبد هستیم، چون در فرهنگ و قانون و زبان و دین و عقیده و سیاستمان ، نسل به نسل استبداد داشتیم. حال به عنوان برانداز یا مبارز کار بزرگی که باید بکنیم این است که به یک درایت برسیم و قلدر وجودیمان را از بین ببریم. ”

این کنشگر روانکاو ضمن اشاره به اینکه “احزاب داخلی و خارجی باید در کنار همدیگر قرار بگیریم.” افزود:”این کلید است، اساس است.”

در پایان بانوی پژوهشگر فرهنگ و ادیان ، موفقیت حزب دموکرات کرد را تبریک گفت و بیان داشت که  امیدوار است ما نیز از این حزب بیاموزیم و اختلافات عقیدتی، فکری و حزبی را در یک گوشه بگذاریم و به اتحاد و همبستگی برسیم.

برنامه‌های کلاب‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

شش − 4 =