کوروش پارسا، سخنرانی رئیسی، در کلاب هاوس هماد (۱۲ شهریور۱۴۰۱)

کوروش پارسا در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران) ،۱۲ شهریور۱۴۰۱، در مورد سخنرانی رئیسی بیان داشت:” ۲۰سپتامبر مجمع عمومی سالانه شروع می شود که زمان سخنرانی رئیسی صبح ۲۱سپتامبر است.” و افزود ما یک فراخوان تظاهراتی دادیم برای ظهر و بعد از ظهر روز سخنرانی(خیابان روبروی سازمان ملل محل تجمع خواهد بود) تحت عنوان :”نه به ورود رئیسی قاتل به سازمان ملل. ” فراخوان ها در سایت ها ی اخبار امروز، ایران امروز، عصر نو و سایت سیمای جمهوری ایران ارائه شده است.

این مبارز سوسیال لیبرال بیان کرد :” آن روز همه ی نیروهای سیاسی ایران هستند، ما با نشان های :

” نه به جمهوری اسلامی، نه به سلطنت، آری به حقوق بشر و سکولار دموکراسی”

“آزادی زندانیان سیاسی”

و مهمترین بنر ما :”نه به ورود رئیسی قاتل به سازمان ملل “خواهد بود.

این کنشگر اظهار داشت:”ما می خواهیم این را به مطبوعات به خصوص به گرایش های لیبرال دموکرات غربی گوشزد کنیم که جمهوری اسلامی اصل دشمنی اش با آمریکا نیست، بلکه با ارزش های دموکراتیک دشمنی دارد ، با بند بند اعلامیه ی جهانی حقوق بشر و با آزادی و خودمختاری انسان مخالف است.”

برنامه‌های کلاب‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

16 − 2 =