کوروش پارسا، سخنرانی رئیسی ،درکلاب هاوس هماد (۲۶شهریور۱۴۰۱)

کوروش پارسا در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران) ،۲۶ شهریور۱۴۰۱، در مورد سخنرانی رئیسی بیان داشت:” روز چهارشنبه ۲۱سپتامبر ۲۰۲۲ از صبح ده گروه برنامه گرفته اند، ساعت  ۹ تا ۱۱ مجاهدین هستند و بعد از آنها ما (سکولار دموکرات ها ) ساعت ۱۲ تا ۱۴ ،که از ساعت ۱۱:۳۰ما برنامه را شروع می کنیم. و همینطور دوستان حقوق بشر و سلطنت طلبان و سایر گروه ها هم برنامه خواهند داشت.همه ی این گروه ها، جنایتهای رئیسی را محکوم می کنند.

ما در این تجمع می گوییم: نه به جمهوری اسلامی، نه به سلطنت، آری به حقوق بشر و سکولار دموکراسی

در واقع دموکرات ها و جمهوری خواهان دموکرات و سکولار دموکرات ها که انواع و اقسام نظام های استبدادی را چه سلطنتی ، چه دینی، چه ایدئولوژیک و … موروثی و مادام العمر را رد می کنند.” و افزود :” صبح نیروهای مختلف من جمله مجاهدین، سلطنت طلبان و … تظاهرات دارند و ما هم از طیف دموکرات ، سوسیال دموکرات به نام کنشگران نیویورک و حومه یک کمیته تشکیل دادیم ، تظاهرات را بعد از ظهر سازمان می دهیم. ساعت دقیق را هفته ی آینده اعلام می کنیم.در شبکه های اجتماعی در ارتباط با همین مسئله طوفان توئیتری خواهیم داشت، و همچنین هفته ی آینده در کلاب هاوس برنامه ای خواهیم داشت.”

این مبارز سوسیال لیبرال بیان کرد :” جهت آینده از قبل روشن نشده و ممکن هست به هر سمتی برود.

در دو راهی آینده که بین توسعه ی آمرانه و توسعه ی دموکراتیک پایدار خواهد بود، می دانیم که توسعه ی آمرانه در قرن گذشته انواع و اقسامش در ایران با شکست مواجه شده، بنابراین زمان گذار به دموکراسی هست. در نتیجه باید روشن کنیم که چه می خواهیم.”

برنامه‌های کلاب‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

15 + بیست =