کوروش پارسا، انقلاب فراگیر زن _ زندگی _ آزادی و راهکارها ،در کلاب هاوس هماد، (۲ مهر۱۴۰۱)

همراهان مردم ایران

کوروش پارسا در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران) ،۲ مهر۱۴۰۱، در مورد انقلاب فراگیر زن  _ زندگی _ آزادی و راهکارها اظهار داشت:”در خارج از کشور به طور همبسته به پا خاسته اند،و به طور همبسته از مبارزات مردم ایران شدیداً دفاع می کنند.ما در حال گذار به دموکراسی هستیم و امیدوارم چنان شود که به قول پوپر هر چهار سال یک بار چرخش قدرت داشته باشیم.”

این فعال سیاسی ادامه داد :”مطالبات مردم در زوایای مختلف بسیار گسترده است.و حکومت با لغو پوشش اجباری نمی تواند قسر در برود. امیدوارم در سرکوب شکاف بیفتد و این مبارزات و ابر جنبش (که چهار سال است که دنبال می کنیم و منتظرش بودیم) تداوم داشته باشد.”

برنامه‌های کلاب‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

1 × دو =