روژهه لات، انقلاب مردمی و اخبار مبارزات در کردستان، درکلاب هاوس هماد (۲۶آذر ۱۴۰۱)

روژهه لات در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران) ،۲۶آذر ۱۴۰۱ در مورد انقلاب مردمی و مبارزاتی که در ایران و  مخصوصاً در کردستان در جریان است ، اظهار داشت:” در این روز های انقلابی هرچند که تاوان سنگینی دادیم اما پیروزی های زیادی نیز به دست آورده ایم. ما بیشترین نقش در کشورهای دنیا داشتیم ،اخراج ایران از کمیسیون حقوق زنان ، بلوکه شدن حساب بانکی اشخاص وابسته به نظام ،کفالت سیاسی زندانیان سیاسی محکوم به اعدام کاری بزرگ در این روزها بود که بالاترین حد حمایت از یک زندانی را نشان می دهد ،درست کردن کمیته حقیقت یاب ، اعتراضات ایرانیان خارج از کشور ، پشت کردن چین به ایران .”

این زن مبارز و آزادیخواه از ادامه دستگیری ها در شهرهای مختلف در ارتباط با اعتصابات بازاریان ، بلاتکلیفی بازداشتی‌ها و نامعلوم بودن مکان نگهداری آنها ،ادامه شکنجه وحشیانه و جان باختن تعدادی از بازداشتی‌ها ، صدور احکام اعدام و محاربه و اجرای ناعادلانه آن در طی هفته گذشته درمناطق کردنشین وهمچنین  سایرنقاط کشور با  بیان جزئیات) مشخصات و چگونگی) خبر داد .

برنامه‌های کلاب‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

2 × 3 =