منصور فرهنگ، همراهی با مبارزات آزادی خواهانه و دادخواهانه، در کلاب هاوس هماد (۱۷ دی ۱۴۰۱)

منصور فرهنگ در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران) ، ۱۷دی ۱۴۰۱ ،درباره همراهی با مبارزات آزادی خواهانه و دادخواهانه ،اظهار داشت:” اختلافات درونی این رژیم روز به روز در حال گسترش است و این جریان ادامه پیدا می کند تا زمانی که خامنه ای فوت کند و اختلافاتی که در رابطه با جانشینی او ایجاد می شود زمینه و فرصتی برای آزادی خواهان و جمهوری خواهان فراهم خواهد کرد.”

این مبارز دیرپای بیان کرد :” ا تنها راهی که این رژیم در مقابل بن بست قرار بگیرد ایجاد یک ائتلاف دموکراتیک است. ایجاد تشکیلات ائتلافی نمادین در خارج از کشور که می تواند از نظر ادبیات و . . . . به کمک مبارزات داخل از کشور بیاید.این تشکیلات نمادین می‌تواند در داخل کشور به عنوان بدیل واقعی ،برای مبارزین داخل کشور راهگشا بشود .”

برنامه‌های کلاب‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

ده − ده =