یدی بلدی، نقاط اشتراک و افتراق انقلاب ناکام ۵۷ با انقلاب نوین، درکلاب هاوس هماد (۱۷ دی ۱۴۰۱)

یدی بلدی در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران) ، ۱۷دی ۱۴۰۱ ، نقاط اشتراک و افتراق انقلاب ناکام ۵۷ با انقلاب نوین ،اظهار داشت:” در آن زمان مبارزات با محوریت ضد امپریالیستی بود تا اینکه ضد استبداد باشد و این یکی از نقایص بسیار مهم انقلاب ۵۷ بود.”

این مبارز دیر پای ، بیان کرد:”  ما به عنوان نیروهای چپ  از جریان دموکراتیکی که در آن زمان شکل گرفته بود حمایت نکردیم و آن را یک جریان بورژوازی و طرفدار سرمایه داری می دانستیم در صورتی که راهی که آنها انتخاب کرده بودند بهترین راه بود و جمهوری اسلامی در اولین راهپیمایی شان آنها را سرکوب کرد. اکنون محور روی آزادی است و تمام جریانات روی این محورتمرکز دارند. سازمانهای چپ هم به این نتیجه رسیدند که تا آزادی نباشد هیچ گونه مبارزه ی دیگری تحقق نخواهد یافت.”

برنامه‌های کلاب‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

14 − پنج =