فاطمه داوند، مبانی اتحاد آزادیخواهان، همراهی با جنبش زن زندگی آزادی، در کلاب هاوس هماد، (۲۲ بهمن ۱۴۰۱)

کلاب هاوس هماد (همراهان مردم ایران)

فاطمه داوند، در کلاب هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، ۲۲ بهمن ۱۴۰۱، در مورد سازمان زنان مبارز که ایشان مؤسس آن می‌باشد، اظهار داشت:”این سازمان بدون مرز با اهداف نه به خشونت علیه زن، عدالت اجتماعی، حقوق جنسیتی برابر است که برای رسیدن به این اهداف وابستگی به هیچ حزبی نداریم و نهاد کاملاً مستقلی هستیم حمایت شما می‌تواند بخشی از همراهی با جنبش زن زندگی آزادی و عدالت اجتماعی باشد.”

وی با توجه به اینکه از معترضین آبان ۹۸ بوده و دوران حبس خود را در زندان ارومیه بوده است و اکنون نیز با زندانیان در ارتباط است، در مورد خانومی که هویتش را به اشتباه به مردم شهلا عبدی معرفی کرده‌اند و هویت اصلی وی نیست سخن گفت و بیان کرد:” اینها خلاصه‌ای از فعالیت‌هایی است که در سازمان زنان مبارز انجام می پذیرد. ” این فعال سیاسی و حقوق بشر ادامه داد:”اکنون صدای نهفته ی درون زنان ایران به شکل یک انقلاب درآمده و این انقلاب در حال شکل گیری است.

گرچه ما خون های زیادی دادیم اما نمی تواند ما را از اهدافمان دور کند.” برنامه‌های کلاب ‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌ جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید.

همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید. #هماد #گذار #گذار_به_دموکراسی #همراهان_مردم_ایران #انقلاب_1401 #زن_زندگی_آزادی

Show less

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

یک + سه =