رضا بدیعی، سالگرد بزرگترین خدعه جمهوری اسلامی- رفراندوم فروردین ۱۳۵۸، در کلاب هاوس هماد، (۵ فروردین ۱۴۰۲)

کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران)

رضا بدیعی، در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران)، ۵ فروردین ۱۴۰۲ ، در مورد رفراندوم ۱۲ فروردین سال ۵۸ ،اظهار داشت:” رفراندوم زمانی صورت گرفت که کنترل کامل دولت با بند و بست با بیگانه، به دست حاکمیت افتاده بود و واقع رفراندوم فقط یک نمایش بود.

این مسئله از اهمیت ویژه ای برخوردار است که ما بدانیم جمهوری اسلامی محصول انقلاب ناکام ۵۷ نیست و این که تبلیغ می کنند روح الله خمینی رهبر انقلاب ۵۷ بود یک جعل تاریخی است چرا که انقلاب ۵۷ با برآمدن خمینی ناکام ماند و شکست خورد چون روح الله خمینی در حقیقت ضد انقلاب دموکراتیک بود و اولین اقدامی که صورت داد سرکوب انقلاب بود و این چیزی است که شما کمتر در وسایل ارتباط جمعی می شنوید.

این مبارز آزادی خواه ، بیان داشت:” قدرتهای خارجی که برای ادامه غارتشان نیاز به استبداد داشتند تا کنون این نظام را حفظ کردند و این موضوع اهمیت حیاتی دارد برای آنکه شرایط امروز را که بررسی میکنیم شباهت های بسیار زیادی با آنچه در ۵۷ رخ داد ، دارد و اقداماتی که صورت می گیرد نشان از آن دارد که استبداد را با لباس دیگری در ایران تداوم بخشد .”

برنامه‌های کلاب ‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌ جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید.

همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید #هماد #گذار #گذار_به_دموکراسی #همراهان_مردم_ایران #انقلاب_1401 #زن_زندگی_آزادی

Show less

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

16 − یازده =