جمال، اعتلای انقلاب ژینا و فروپاشی محتوم، در کلاب هاوس هماد، (۵ فروردین ۱۴۰۲)

کلاب هاوس هماد(همراهان مردم ایران)

جمال، در کلاب هاوس هماد(همراهان مردم ایران)، ۵ فروردین ۱۴۰۲ ، درمورد اعتلای انقلاب ژینا و فروپاشی محتوم اظهار داشت:” مسئله زن،زندگی،آزادی، بخش اول آن، موضوع انقلابات جهان بوده ،در حقیقت مطالبات زنان قبل از انقلاب فرانسه همین مطالباتی بوده که از جنبش مشروطه تا انقلاب نوین وجود داشته .”

وی با اشاره به یک مقاله ای که از مصاحبه با یکی جامعه شناسان غربی صورت گرفته از قول او نقل میکند:” زنان کشورهایی مثل لهستان، آمریکا و روسیه باید از زنان ایران بیاموزند، حتی اگر این حرکت با فشارهای پلیس متوقف شود در زیر پوست جامعه حرکت می کند و این ضربه ای که به فرهنگ و سنت جامعه زده شده قابل برگشت نیست ، شکست زنان ایران،شکست زنان دنیاست .”

همچنین در ادامه به مجلات جهان شمول مانند تایمز اشاره می کند که در دو هفته پیش عکس وسط این مجله مسئله ایران بود. برنامه‌های کلاب ‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌ جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید.

همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید. #هماد #گذار #گذار_به_دموکراسی #همراهان_مردم_ایران #انقلاب_1401 #زن_زندگی_آزادی

Show less

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

5 × 1 =