رضا بدیعی، آلترناتیو خارج از کشور ،درکلاب هاوس هماد،(۵ فروردین ۱۴۰۲)

کلاب هاوس هماد،(۵ فروردین ۱۴۰۲)

رضا بدیعی، در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران)، ۵ فروردین ۱۴۰۲ ، در مورد آلترناتیو خارج از کشور،اظهار داشت:” استبداد جنایتکار حاکم دنباله استبداد پهلوی هاست که خود پهلوی‌ها هم دنباله استبداد قاجاریه هستند و مشکل اصلی ما سیستم است نه فرد. در کنفرانس تهران که بین روز ولت ،استالین و چرچیل تشکیل شد و سرنوشت جنگ را تصمیم گرفتند شاه و نخست وزیرش شرکت نداشتند.

ببینید تا چه حد این کشور وابسته بود و چه اندازه رادیو تلویزیون ها محمل می گویند که ما استقلال داشتیم ، و در ادامه هم روح الله خمینی انتخاب قدرت های خارجی برای استمرار استبداد بود .” این مبارز دموکراسی خواه ، بیان داشت:” نه تنها در این چهل و چهار سال جوانان و مردمان ما را در سانسور خبری نگه داشته‌اند ،بلکه ما از تاریخ گذشته خود حتی از مبارزات قبل از انقلاب مشروطه کمتر می دانیم ما از بی بی خاتون استرآبادی کمتر می دانیم و بی جهت نیست که نگران می شویم زمانی که در خارج از کشور آلترناتیو درست می کنند و می گویند به خانه بروید ،ما مشغول مذاکره هستیم وبه داخل کشور می آییم و آزادی و دموکراسی می آوریم.” وی ادامه داد:” مایه ی سر بلندیست که مبارزه در بطن جامعه پیش می‌رود و ادامه دارد.” برنامه‌های کلاب ‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌ جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید.

همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید. #هماد #گذار #گذار_به_دموکراسی #همراهان_مردم_ایران #انقلاب_1401 #زن_زندگی_آزادی

 

 

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

سیزده + 2 =