اطلاعیه درباره وضعیت منصور اسانلو پس از حمله به وی

 در حال حاضر پلیس اف بی آی در رابطه با نوع و چگونگی حمله صورت گرفته به آقای منصور اسانلو پاسخ مشخص و رسمی نداده و همچنان در حال بررسی جزییات می‌باشد.

وبسایت خبرگر در مورد آخرین وضعیت منصور اوسانلو، فعال کارگری و کنشگر سیاسی، نوشت: «پیشانی و صورت ایشان دارای عفونت میکروبی شدید می‌باشد و پلیس و پزشکان از آن نمونه برداری کرده‌اند تا نوع میکروب یا ماده شیمیایی را تشخیص دهند. تاکنون هیچ اظهار نظر رسمی در این‌باره هم صورت نگرفته است.»

با توجه به احتمال حمله و ضربه با جسم سخت به پشت جمجمه، سر آقای اسانلو دچار شکستگی شدید شده و مجموعا ۱۱ بخیه خورده است، آثار کبودی و زخم هم در گردن ایشان کاملن قابل مشاهده است. به علت مصرف داروهای قوی و مختلف هنوز ایشان صحنه وقوع حادثه را درست بیاد نمی آورند.

بنا به گزارش صدای آمریکا، منصور اسانلو، رئیس پیشین سندیکای اتوبوسرانی تهران، روز سه شنبه اول ماه مه هنگام سفر با قطار شهری در نیویورک به شکل وحشیانه ای هدف حمله قرار گرفت و بیهوش رها شد.

چند مهاجم به او اسپری حاوی مواد شیمیایی سوزاننده پاشیدند و بعد او را از ناحیه کمر و گردن با آچار چرخ به باد کتک گرفتند. اسانلو چند روز در کما بود و گردن او ۱۷ بخیه خورده است.

منصور اسانلو روز دوشنبه در گفتگویی گفت: «هیچ چیز به یاد نمی آورم. اما می توانید از عکس ها بفهمید که نوعی مواد شیمیایی به من پاشیده شد و به سرم حمله کردند. این یک حمله تروریستی بود.»

تصاویر گرفته شده از اسانلو در بیمارستان نشان می دهد که صورت او به شکل هولناکی متورم و ملتهب شده است. سوختگی صورت او یادآور حملات با گاز خردل است.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

5 × چهار =