اطلاعیه مطبوعاتی و دعوت عمومی جهت یک گردهمایی

اطلاعیه مطبوعاتی و دعوت عمومی جهت گردهمایی روز شنبه ١۵ سپتامبر ٢٠١٨ که از نورابان توریت در استکهلم سوئد آغاز و در سرگلزتوری با چند سخنرانی و اجرای موسیقی کوتاه به پایان خواهد رسید.

متن اطلاعیه مطبوعاتی و دعوت عمومی:

کشتار زندانیان سیاسی در دهه شصت، تاریخی سپری شده نیست، نه این جنایت و نه خاکی که به آن سپرده شده است، قابل معامله نیست.

ما خانواده‌ها و بازمانده‌گان قتل‌عام زندانیان سیاسی در دهه شصت، ما دادخواهان و عدالت‌جویان و برابری طلبان، ما فعالان ایران تریبونال، ما اعضای کانون زندانیان سیاسی ایران (در تبعید)، با شرکت در راه‌پیمائی بزرگ دادخواهی که در ساعت ١٢ ظهر روز شنبه ١۵ سپتامبر ٢٠١٨ از نورابان توریت آغاز و در سرگلزتوری با چند سخنرانی و اجرای موسیقی کوتاه به پایان می‌رسد، با در دست گرفتن باندرولی بزرگ که تصویر جان باختگان دهه شصت برآن نقش بسته است، یاد و خاطره هزاران تن از عزیزان و همبندی‌های‌مان، یاد و خاطره هزاران زن مردی مبارزی را که عاشق زندگی بودند و به دست جلادان حاکم برایران، بیرحمانه به قتل رسیدند، گرامی می‌داریم.

ما در این راه‌پیمائی و هم‌چنین در ٢۵مین گردهمائی درباره کشتار زندانیان سیاسی که ساعت ۵:۳۰ بعدازظهر همان روز شنبه ١۵ سپتامبر ٢٠١٨ در سالن اجتماعات هوسبی ترف برگزار می‌شود، صدای رسای دادخواهی مادران خاوران، مادران، پدران، فرزندان، همسران، خواهران و برادرانی خواهیم بود که در ایران به آن‌ها اجازه راه‌پیمائی و تجمع در خاوران و ده‌ها خاوران‌ بی‌نام و نشان دیگر در ایران داده نمی‌شود.

در حمایت از مادران خاوران و همه خانواده‌ها، به ما در این راه‌پیمائی تاریخی به‌پیوندید، همبسته و همراه باهم، با حمل پرچم بلند دادخواهی، فریاد برآریم که این جنایت وحشیانه را نه فراموش می‌کنیم و نه می‌بخشیم.
بیائید با هم و به اتفاق هم، با حمل بزرگ‌ترین باندرول تاریخ دادخواهی ایران، حرکتی به جا ماندنی را در تاریخ مبارزات مردم ایران به ثبت برسانیم.
برای اطلاعات بیشتر و هم‌چنین مصاحبه در باره راه‌پیمائی با سخنگویان راه‌پیمائی؛ شهین پویا-سوئد(٠٧٠۴٠٢۵۵٣١)، بهرام رحمانی-سوئد(٠٧٠٧۴٧۴٣٣۶)، مرسده قائدی-انگلستان (٠٧۴٠٣٨۶٨٠۵۴)،امیر نیلو-سوئد(٠٧٢٣٠٧٣۶١۶)، تماس حاصل نمائید.

برای اطلاعات بیشتر و هم‌چنین مصاحبه در باره ٢۵مین گردهمائی در باره کشتار زندانیان سیاسی در دهه شصت، با سخنگویان برنامه؛ شهین پویا – سوئد(٠٧٠۴٠٢۵۵٣١)، رضا پورکریمی- سوئد (٠٧۶٠٠۴۴۴٨٨) تماس حاصل نمائید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

چهار × سه =