پیام یک کارگر از تهران؛ “من بعنوان یک کارگر از حقوق تمام کارگران دفاع می‌کنم”

فرزند یکی از کارگران بازنشسته که خودش نیز کارگری در تهران است، می‌گوید که بعد از هفت سال سابقه کار در یک شرکت، از تیرماه سال جاری بی‌کار شده و دستفروشی می‌کند.

وی یادداشتی در حمایت از کارگران هفت‌تپه نوشته که بخش‌هایی از آن در ادامه آمده‌است:

با سلام خدمت تمامی کارگران ایران

فرزند کارگر بازنشسته هستم که با حقوق ناچیز حدود یک میلیون تومن زندگی را سر می‌کند. خودمم کارگری هستم که بعد از ۷ سال سابقه کار در یک شرکت، اکنون از تیرماه بیکار هستم و دستفروشی می‌کنم. من بعنوان یک کارگر از حقوق تمام کارگران دفاع می‌کنم و اگر لازم باشد برای همراهی با تمام کارگران هفت تپه به شوش می‌آیم.

وقتی اسماعیل بخشی و امثال او را می‌بینم که در برابر ظلم و شکنجه و نا عدالتی ایستادگی کرد ولی تن به بی عدالتی و سکوت اجباری نداد می‌فهمم که هنوز روح عدالت خواهی زنده است و هستند انسانهای شریفی که کماکان برای ایستاده مردن پر از اشتیاق وصف ناپذیری هستند. وی از جان و زندگی خود چشم پوشی کرده‌است تا حق کارگران و مردم ستمدیده و خانواده و فرزندش را بستاند. پس اکنون نیاز به حمایت دارد. این بنده حقیر با این پیام همدردی و حمایت خود امیدوارم که توانسته باشم ذره ای از این همه شجاعت را وصف کرده باشم و اندکی دلگرمی را برای شما همکاران گرامی به ارمغان آورده باشم. در کنارتان هستیم. (…) از تهران

قسمت هایی از یک پیام دریافتی

انتشار توسط: کانال مستقل کارگران هفت تپه

اشاره: مسوولیت محتوای نوشتارها و مقاله‌های ارسالی، بر عهده نویسنده است و گذار (سامانه دموکراسی و داد)، دیدگاه‌ها و آرای مطرح شده در محتوای مطالب را ارزش‌گذاری نمی‌کند. هدف این سامانه مهیا کردن تریبونی آزاد برای بیان آرا و دیدگاه‌های مختلف در راستای گذار از حاکمیت اسلامی‌به دموکراسی است.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

پنج × سه =