گفتگو با سعید اوحدی، برنامه‌سازِ رادیو فرهنگ در سلسله گفتمان‌های گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی؛ شنبه ۹ فوریه ۲۰۱۹ (۲۰ بهمن‌ماه ۱۳۹۷)

سعید اوحدی، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، روز شنبه ۹ فوریه ۲۰۱۹ (۲۰ بهمن‌ماه ۱۳۹۷) در گفتگوی وبیناری گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی، در خصوص گفتگوهایی که در این هفته در رادیو فرهنگ صورت گرفت، گزارشی ارایه کرد.

گفتگوهای مورد اشاره، شامل گفتمان سیاسى روز با اجرای سارا فرزاد، شعر و داستان خوانى با اجرای میترا درویشیان، گفت و شنودی با علی عزیزی، در خصوص آخرین وضعیت عباس لسانی، فعال مدنی اردبیل، گفتگویی با مریم موذن‌زاده، فعال حقوق بشر و نماینده بروجردى در اروپا است.

اخبار جهان ورزش در هفته اى که گذشت، نیز بخشی است که آقای اوحدی به آن اشاره کرد و همچنین گفت و شنودی با آترا عظیمی، شاعر، نویسنده‌ای که اخیرا فیلمی کوتاه با کمک چند فعال حقوق بشر ساخته‌است.

سعید اوحدی، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، ساکن گوتنبرگ سوئد است که یک‌شنبه هر هفته برنامه‌ رادیویی او با کمک چند فعال حقوق بشر ساخته و به صورت زنده در سراسر دنیا پخش می‌شود.

رادیو فرهنگ، هر هفته‌ گفت‌وشنودهایی با خانواده‌های زندانیان سیاسی و فعالان حقوق بشر در سراسر جهان دارد و همینطور در این رادیو، بخش‌هایی هم به مطالب فرهنگی، اجتماعی، طنز هفتگی، شاهنامه و گرانمایگان سخن‌ور و ورزشی اختصاص داده‌ شده‌است.

در ادامه، گفته‌های سعید اوحدی، برنامه ساز و مدیر رادیو فرهنگ در روز شنبه ۹ فوریه ۲۰۱۹ (۲۰ بهمن‌ماه ۱۳۹۷) آمده است. (ضمنا فایل‌های تصویری سلسله گفتمان‌های گذار را در تلگرام و اینستاگرام گذار دنبال کنید.

 

 

 

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

14 − یک =