رضا بدیعی در نشست وبیناری گذار؛ هدف از گفتمان گذار از حاکمیت اسلامی به دموکراسی

رضا بدیعی در نشست وبیناری گذار، به هدف از گفتمان گذار از حاکمیت اسلامی به دموکراسی در ایران، و همچنین به شیوه‌های تغییر بنیادین در وضعیت سیاسی در این کشور پرداخت.

به گزارش گذار، این کنشگر سیاسی و فعال حقوق بشر، با اشاره به مسائل مربوط به گذار به دموکراسی در ایران، با برشمردن اهمیت تغییر و اثرگذاری در ساختار سیاسی حاکم بر ایران، به هدف‌های گفتمان گذار از حاکمیت اسلامی و پیش بردن پروسه گذار به دموکراسی در دوره مدرن پرداخت.

این کنشگر ایرانی ساکن آمریکا در جریان نشست وبیناری گذار از حاکمیت اسلامی به دموکراسی، همچنین درباره راهکارهای گذار به دموکراسی و شرایط آن و ویژگی‌های کنشگران در این پروسه پرداخت.

رضا بدیعی از جمله کنشگران سیاسی باسابقه است که بیش از نیم قرن سابقه فعالیت و مبارزه سیاسی پیش از انقلاب ۵۷ و پس از آن را تا به امروز در کارنامه خود دارد.

نشست‌های وبیناری گذار از حاکمیت اسلامی به دموکراسی در دومین یک‌شنبه هر ماه به صورت اینترنتی برگزار می‌شود و جمعی از کنشگران سیاسی و مدنی و مدافعان حقوق بشر ایرانی ضمن تبادل نظر و همفکری، درباره هماهنگی کنش‌ها و یافتن راهکارهای استقرار دموکراسی در ایران در این نشست‌ها همراهی می‌کنند.

در ادامه فایل صوتی و تصویری مربوط به بخش‌هایی از سخنان رضا بدیعی در جریان نشست وبیناری گذار در روز یک‌شنبه ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۷ (۱۹ شهریورماه ۱۳۹۶) آمده است.

 

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

یازده + چهار =