گفتگو با سعید اوحدی، برنامه‌سازِ رادیو فرهنگ در سلسله گفتمان‌های گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی؛ شنبه ۲۳ فوریه ۲۰۱۹ (۴ اسفندماه ۱۳۹۷)

سعید اوحدی، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، روز شنبه ۲۳ فوریه ۲۰۱۹ (۴ اسفندماه ۱۳۹۷) در گفتگوی وبیناری گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی، در خصوص گفتگوهایی که طی هفته اخیر در رادیو فرهنگ صورت گرفته، گزارشی ارایه داد.

سعید اوحدی، مهمترین گفتگوی این هفته را گفتگو با خواهر پروین محمدی، فعال کارگری برشمرد و همینطور خلاصه‌ای از آخرین وضعیت این فعال کارگری را شرح داد.

سایر گفتگوهایی که بر روی سایت رادیو فرهنگ قرار گرفته، از جمله جنبش خاوران و جنبش دادخواهی، صحبت‌های شعله پاکروان و اجرای تئاتر یک نفره‌اش، گفتگوی با امیر جواهری لنگرودی، فعال کارگری، بخش طنز سیاسی با آقای رضا آزادی، شاهنامه و گرانمایگان سخنور هستند که اکنون روی وبسایت رادیو فرهنگ قرار گرفته‌اند.

داستان خوانی میترا درویشیان نیز یکی از بخش‌های رادیو فرهنگ است.

سعید اوحدی، در انتهای این گفتگو، نظر خود را در خصوص راه‌کارهای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی بیان کرد.

سعید اوحدی، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، ساکن گوتنبرگ سوئد است که یک‌شنبه هر هفته برنامه‌ رادیویی او با کمک چند فعال حقوق بشر ساخته و به صورت زنده در سراسر دنیا پخش می‌شود.

رادیو فرهنگ، هر هفته‌ گفت‌وشنودهایی با خانواده‌های زندانیان سیاسی و فعالان حقوق بشر در سراسر جهان دارد و همینطور در این رادیو، بخش‌هایی هم به مطالب فرهنگی، اجتماعی، طنز هفتگی، شاهنامه و گرانمایگان سخن‌ور و ورزشی اختصاص داده‌ شده‌است.

در ادامه، گفته‌های سعید اوحدی، برنامه ساز و مدیر رادیو فرهنگ در روز شنبه ۲۳ فوریه ۲۰۱۹ (۴ اسفندماه ۱۳۹۷) آمده است. (ضمنا فایل‌های تصویری سلسله گفتمان‌های گذار را در تلگرام و اینستاگرام گذار دنبال کنید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

8 + نوزده =