پیام ویدئویی شعله پاکروان؛ یک‌شنبه ۷ آپریل ۲۰۱۹ (۱۸ فروردین‌ماه ۱۳۹۸)

شعله پاکروان، فعال مدنی و از مخالفان صدور احکام اعدام در پیام ویدئویی روز یک‌شنبه ۷ آپریل ۲۰۱۹ (۱۸ فروردین‌ماه ۱۳۹۸) گفت: «ما مردم باید به هم تکیه داده و در درد و رنج همدیگر شریک شویم و دیوار ترس را فرو بریزیم».

وی تاکید کرد که اگر با هم متحد نشویم زلزله حکومت، هستی ما را بر باد خواهد داد:‌ «ما باید یک‌بار برای همیشه با دست‌های خودمان ریشه این حکومت را از سرزمین خود قطع کنیم. ما دو راه داریم یا باید شمع باشیم یا آینه و راه سومی وجود ندارد».

لازم به توضیح است؛ گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی با مدیریت رضا بدیعی، گفتمانی با شرکت و حضور تلاشگران دموکراسی‌خواه و مدافعان حقوق بشر است که در راستای بررسی راهکارهای گذار از حکومت اسلامی به دموکراسی، در دومین و چهارمین یکشنبه هر ماه به صورت اینترنتی برگزار می‌شود و جمعی از کنشگران سیاسی و مدنی و مدافعان حقوق بشر ایرانی ضمن تبادل نظر و همفکری، درباره هماهنگی کنش‌ها و یافتن راهکارهای استقرار دموکراسی در ایران در این نشست‌ها همراهی می‌کنند. (برای شرکت در وبینار بعدی به بخش اطلاعیه مراجعه نموده یا اینجا را کلیک کنید.)

در ادامه، گفته‌های شعله پاکروان، فعال مدنی در روز یک‌شنبه ۷ آپریل ۲۰۱۹ (۱۸ فروردین‌ماه ۱۳۹۸) آمده است. (ضمنا شما می‌توانید فایل‌های تصویری و صوتی مرتبط را در تلگرام و اینستاگرام گذار دنبال کنید.)

 

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

یازده − 6 =