گزارش سعید اوحدی هفته‌ای که گذشت؛ شنبه ۲۷ آپریل ۲۰۱۹ (۷ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸)

سعید اوحدی، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، روز شنبه ۲۷ آپریل ۲۰۱۹ (۷ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸) گزارشی از گفتگوهای یک هفته اخیر در رادیو فرهنگ ارایه داد.

سعید اوحدی به گفت‌و‌شنود با محمدزمان دریاباری یکی از وکلای مدافع محمدعلی طاهری و همینطور به بخش‌های دیگر برنامه‌های رادیو فرهنگ؛ از جمله شب‌همدلی در پیوند با فعالان کارگری و مدافعان حقوق کودک؛ ویژه برنامه‌‌هایی در خصوص روز جهانی کارگر؛ خاوران و مادران دادخواه؛ داستان خوانی با میترا درویشیان با داستانی به نام از جنس خودمان؛ یادها و ماندگارها با ناصر زراعتی به مناسبت زادروز سیمین دانشور؛ طنز سیاسی هفته با رضا آزادی؛ شاهنامه و گرانمایگان سخن‌ور؛ گام به گام به گفتمان سیاسی روز ایران با اجرای سارا فرزاد؛ اخبار روز ورزشی؛ اشاره کرد.

سعید اوحدی، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، ساکن گوتنبرگ سوئد است که یک‌شنبه هر هفته برنامه‌ رادیویی او با کمک چند فعال حقوق بشر ساخته و به صورت زنده در سراسر دنیا پخش می‌شود.

رادیو فرهنگ، همچنین هر هفته‌ گفت‌وشنودهایی با خانواده‌های زندانیان سیاسی و فعالان حقوق بشر در سراسر جهان دارد و همینطور در این رادیو، بخش‌هایی هم به مطالب فرهنگی، اجتماعی، طنز هفتگی، شاهنامه و گرانمایگان سخن‌ور و ورزشی اختصاص داده‌ شده‌است.

در ادامه، گفته‌های سعید اوحدی، برنامه ساز و مدیر رادیو فرهنگ در روز شنبه ۲۷ آپریل ۲۰۱۹ (۷ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸) آمده است. (ضمنا فایل‌های تصویری سلسله گفتمان‌های گذار را در تلگرام و اینستاگرام گذار دنبال کنید.

.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

5 + 4 =