پروین محمدی فعال کارگری به دادگاه انقلاب کرج احضار شد

بر اساس ابلاغیه ای که روز جاری برای پروین محمدی، فعال کارگری و نائب رئیس هیات مدیره اتحادیه آزاد کارگران، ارسال شده است، این فعال کارگری باید در تاریخ دوم شهریور ماه ۱۳۹۸ در شعبه اول دادگاه انقلاب کرج حضور یابد.

به گزارش گذار، امروز سه شنبه ۱۱ تیرماه سال ۱۳۹۸، پروین محمدی فعال کارگری و از بازداشت شدگان پارک جهان نما با دریافت ابلاغیه ای به شعبه اول دادگاه انقلاب کرج احضار شد.

اتحادیه آزاد کارگران با اعلام این خبر نوشت: «علت حضور مندرج در ابلاغیه، رسیدگی به شکایت علیه پروین محمدی به اتهام تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی قید گردیده است.»

پروین محمدی نائب رئیس هیأت مدیره اتحادیه آزاد کارگران ایران روز ششم اردیبهشت به همراه تعداد دیگری از کارگران در پارک جهان نمای کرج دستگیر شد و بعد از پانزده روز بازداشت به قید کفالت موقتاً آزاد شد.

این فعال کارگری روز یکشنبه ۱۹ خردادماه ۱۳۹۸، نیز برای اخذ آخرین دفاعیات به شعبه ۲ بازپرسی دادسرای ناحیه ۱ کرج احضار شده‌ و با مراجعه به شعبه مذکور آخرین دفاعیات خویش را ارایه کرد.

در جلسه دادگاه این روز که همزمان برای پروین محمدی، علیرضا ثقفی و هاله صفرزاده تشکیل شد اتهام تبلیغ علیه نظام برای این سه فعال کارگری صادر شده بود.

روز جمعه ۶ اردیبهشت ماه ۹۸، تعدادی از فعالین کارگری در پارک جهان نما واقع در اتوبان تهران-کرج بازداشت شدند، پروین محمدی یکی از این بازداشت شدگان، در تاریخ ۲۱ اردیبهشت‌ ماه، با تودیع قرار کفالت آزاد شده بود.

 

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

19 − 9 =