پیام کارگران هفت تپه پس از اخراج ۲۰ تن از کارگران این شرکت

کارگران نیشکر هفت تپه به دلیل اخراج بیست تن از کارگران نیشکر هفت تپه در پیامی اعتراض خود را اعلام کردند. طبق گفته کارگران این شرکت، پنج نفر از آنها کسانی بودند که در زمان حضور نماینده علی خامنه ای در خوزستان به بیان مطالبات کارگران پرداختند.

امروز سهامداران فاسد هفت تپه در اقدامی انقلابی به مناسبت هفته دفاع مقدس تصمیم گرفتند که برای ۲۰نفر از کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه قرارداد تمدید نکنند و عملا آنها را اخراج کردند،که کاملا غیر قانونیست.
کارگرانی که قراردادهای آنها تمدید نخواهد شد ،از نمایندگان شورای مستقل کارگری ،فعالان کارگری ،نماینده شورای اسلامی کار و چهره های مطالبه گر شرکت که اتفاقا ۵نفر از این اسامی کسانی هستند که در زمان حضور نماینده ولی فقیه در خوزستان به بیان مطالبات کارگران پرداختند .
سهامدار هفت تپه دوباره شروع به چموش بازی کرده و بدنبال آن است که از کارگران به عنوان سپر انسانی استفاده کند، هفت تپه جولانگاه سهامداران فاسد شده به طوری که هر روزه در حال انجام اقدامات غیر قانونی هستند وقتی پلیس امنیت به جای آنکه بدنبال پرونده سازی از تخلفات کارفرما باشد در راستای سرکوب کارگران قدم بر میدارد، باید منتظر بی قانونی‌های بیشتری از سوی کارفرما باشیم.
ننگ بر مسئولان شهری استانی و کشوری که همه در برابر سهامداران فاسد هفت تپه سکوت کرده اند،آیا اقدام کارفرمای هفت تپه در اخراج ۲۰تن از فعالین کارگری به مثابه تشویش اذهان عمومی نیست،
کافی بود یک کارگر در اعتراض به بی قانونی های موجود در شرکت اعتراضی کند،در جا از سوی پلیس امنیت احضار و برای او پرونده های امنیتی تشکیل میدادند.
آیا دیگر شکی میماند که سهامداران هفت تپه فاقد اهلیت هستند.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

هفده + هفده =