ضرورت مبارزه همگانی و سازمان یافته علیه شکنجه و اعدام، برای دادخواهی و آزادی زندانیان سیاسی

جلسه پرسش و پاسخ تلگرامی این هفته با موضوع «ضرورت مبارزه همگانی و سازمان یافته علیه شکنجه و اعدام، برای دادخواهی و آزادی زندانیان سیاسی » با حضور میهمان برنامه: «باقر ابراهیم زاده» ، عضو سازمان راه کارگر ، زندانی سیاسی رژیم سابق برگزار شد.

برخی سؤالات مطرح شده از «باقر ابراهیم زاده» ، عضو سازمان راه کارگر ، زندانی سیاسی رژیم سابق در جلسه به این شرح بود: ، سالهاست که گروههای سیاسی مختلف به اشکال مختلف اتحاد برای پیشبرد مطالباتی چون آزادی زندانیان سیاسی و امر دادخواهی ، را مطرح می کنند به نظر شما چرا تا به حال اقدم مشترکی صورت نگرفته است ؟ گره کار کجاست که ما حتی نمیتوانیم یک بیانیه مشترک داشته باشیم که نیروهای سیاسی چپ در آن با هم خواهان آزادی زندانیان سیاسی و لغو اعدام و  تاکید بر ضرورت دادخواهی باشند ؟

این جلسات معمولا ” هر جمعه ساعت ۹ شب به وقت ایران به طور موازی در بیش از ده گروه و کانال تلگرامی از جمله گروه ” به یاد رفیق رئیس دانا و برای اتحاد عدالتخواهان ” ، حمایت از زندانیان سیاسی و عقیدتی و کانال تریبون سرزمین من (اجتماعی،سیاسی،فرهنگی) برگزار میشود.

در ادامه فایل‌ های صوتی این جلسه پرسش و پاسخ تلگرامی آمده است. (این فایل‌ ها را می‌توانید در شبکه های اجتماعی سامانه گذار نیز دنبال کنید.)

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

هجده − پانزده =