خسرو پطروسیان، دموکراسی خواهان، چالش ها، استبداد طلبان، خشونت و مغالطات، کلاب هاوس هماد (۱۲ شهریور۱۴۰۱)

خسرو پطروسیان، در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران) در۱۲ شهریور۱۴۰۱، در در مورد دموکراسی خواهان اظهار داشت:” ضمن تبریک به آقای کاوه آهنگری به خاطر انحاد دو جناح حزب دموکرات، ابراز امیدواری کرد که این اتحاد درسی بشود برای دیگر احزاب مترقی علی الخصوص احزاب چپ.”

در مورد نیروهای مترقی ایشان معتقد بودند که باید یک جبهه ی واحد ضد استبدادی و ضد دیکتاتوری اعم از کلیه ی احزابی که خواهان یک حکومت سکولار دموکرات هستند، بر مبنای حقوق بشری تشکیل بشود.

این مبارز آزادی خواه در مورد حکومت جمهوری اسلامی که می خواهد نماینده ی قاتل خود را به سازمان ملل بفرستد، ادامه داد: ” بایدتمام ایرانیان ساکن خارج از کشور را متشکل کنیم برای ایجاد یک آکسیون ضد جمهوری اسلامی که به دنیا نشان بدهیم این نماینده ی حکومت است نه نماینده ی مردم ایران.”

برنامه‌های کلاب‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

سیزده + 1 =